jak sprzedawać w internecie

Jak sprzedawać w internecie? 5 elementów skutecznej oferty

W tym odcinku dowiesz się jak tworzyć idealne oferty sprzedażowe nie do odrzucenia! Powiem Ci o 5 elementach, które musisz uwzględnić, aby skutecznie sprzedawać online.


pewność siebie

Jak zwiększyć pewność siebie? 10 sposobów [VIDEO]

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub realizujesz śmiałe i ambitne cele, potrzebujesz mieć odwagę - tę pewność - do łamania utartych schematów, wytyczania nowych dróg i robienia czegoś po raz pierwszy.


content marketing

Content marketing - po co tworzyć darmowe treści?

Jakie są korzyści z tworzenia darmowych treści dla swoich odbiorców? Czy content marketing jest tym czego potrzebujesz, aby zwiększyć sprzedaż?


jak uniknąć przytłoczenia

Jak uniknąć przytłoczenia zadaniami?

Jak uniknąć przytłoczenia zadaniami i wyznaczać właściwe cele. Prowadzenie biznesu to maraton, a nie sprint. Potrzebujemy mądrze wybierać priorytety i posiąść umiejętność odmawiania, aby nie ulec presji otoczenia.


transmisje na żywo

10+ wskazówek jak robić dobre transmisje na żywo

Zdradzę Ci dziś 10+ tipów jak robić lepsze transmisje na żywo (LIVE), aby budować zaangażowaną społeczność.


nie mam na to czasu

Nie tłumacz się brakiem czasu - nie szukaj wymówek

Nie mam na to czasu - to najczęstsza wymówka jaką stosują ludzie. Wymówki powodują, że staramy usprawiedliwić siebie przed brakiem działania. Złudnie chronią nasze poczucie własnej wartości, nasze ego. Zobacz jak możesz zyskać czas na realizacje dodatkowych zadań i zacząć zarządzać sobą w czasie.……


shiny object syndrome

SHINY OBJECT SYNDROME - Co to jest?

Zobacz co to jest i jak Shiny Object Syndrome, czyli Syndrom Błyszczących Obiektów, staje na drodze do Twoich celów. Opowiem Ci o 3 sposobach radzenia sobie z nim.


Skąd brać energię do działania

Skąd brać energię do działania? 8 sposobów!

Brakuje Ci motywacji? Zastanawiasz się skąd brać energię do działania? Dzisiaj opowiem Ci o moich sposobach na podniesienie poziomu energii w ciągu dnia, aby skutecznie realizować swoje cele.


jak pokonać strach przed kamerą

Jak pokonać strach przed kamerą?

Jak pokonać strach przed kamerą i zacząć nagrywać wideo? Ten odcinek pomoże Ci prowadzić świetne transmisje oraz nagrywać filmy, które przyspieszą rozwój Twojego biznesu i pomogą Ci pozyskać zaangażowaną społeczność.


5 pytań, dzięki którym szybciej osiągniesz swoje cele

Poznaj 5 pytań, dzięki którym szybciej osiągniesz swoje cele. Zaczniesz pracować efektywniej i przestaniesz marnować swój cenny czas na zbędne rzeczy.