MICHAŁ SZCZEPANEK | ZBUDUJ BIZNES ONLINE

Uruchom Swoją Pierwszą Skuteczną Kampanię na Facebooku!

  • W tym 5-dniowym kursie mailowym, pokażę Ci proste narzędzie, które pozwoli Ci odkryć najlepsze grupy docelowe na Facebooku!
  • Dostaniesz szablon pisania skutecznych tekstów na reklamę, które podwoją Twoją sprzedaż!
  • Poznasz łatwy sposób na projektowanie pięknych grafik do reklam - w mniej niż 10 minut! (nawet jeśli nie jesteś grafikiem!)
  • Krok po kroku uruchomię z Tobą Twoją pierwszą Skuteczną Kampanię na Facebooku!

W kursie "Pierwsza Skuteczna Kampania na Facebooku" wzięło udział już 2000 osób.

Zobacz opinie:

Video, workbook w pdf, przydatne narzędzia!

 

Kim jestem i skąd to wiem?

Nazywam się Michał Szczepanek. Jestem psychologiem i pasjonatem marketingu internetowego. Budowaniem biznesów zajmuję się od kilku lat. Posiadam praktyczne doświadczenie na stanowisku specjalisty, a następnie Szefa Działu Marketingu i Sprzedaży.

Chcę Ci powiedzieć, że całkowicie Cię rozumiem... gdy zaczynałem, bałem się co stanie się z tymi 50zł, które miałem zainwestować w Facebooka. A sama myśl o Menadżerze Reklam czy Power Editorze napawała mnie niepokojem.

Obecnie prowadzę kampanię o budżetach liczących setki tysięcy złotych. Pomagam przedsiębiorcom, takim jak Ty, zarabiać więcej i budować biznes online. Szkolę i doradzam jak skutecznie reklamować się na Facebooku (Social Media) i jakich błędów unikać, aby nie tracić pieniędzy. Pokazuję jak pozyskiwać ruch na stronie oraz jak zwiększać konwersję, czyli jak sprawić, by odwiedzający stali się Twoimi klientami

MICHAŁ SZCZEPANEK | ZBUDUJ BIZNES ONLINE