Strefa komfortu, wystąpienia publiczne, odwaga – nawyki sukcesu

Zagrożona strefa komfortu, wystąpienia publiczne i stawianie czoła stresującym sytuacjom, to coś z czym często mierzy się człowiek sukcesu. Dowiedz się, jak sobie z tym radzić. Poznaj kolejny z nawyków ludzi sukcesu.

SUBSKRYBUJ KANAŁ

Czy zastanawiasz się co łączy wszystkich ludzi sukcesu? Co ma wspólnego setka najbogatszych ludzi na świecie? Jak udało im się osiągnąć swoje cele?

Odpowiedź jest prosta. Te spektakularne sukcesy są możliwe dzięki codziennie powtarzanym czynnościom, zwanymi NAWYKAMI. Dzisiaj powiem Ci o najważniejszych 15 nawykach, które pomogą osiągnąć sukces również Tobie.

STREFA KOMFORTU, WYSTĄPIENIA PUBLICZNE, ODWAGA

Ludzie sukcesu codziennie wychodzą poza strefę komfortu. Są odważni. Stawiają czoła rzeczom, których się boją. Tak! których się boją! Każdego dnia robią krok dalej. Najczęściej to STRACH, oddziela Cię od Twoich marzeń. Zapytaj siebie, czego się boisz… i zacznij to robić!

Jeśli boisz się występować publicznie przed ludźmi, znajduj okazję, aby to robić. Nie ma lepszego sposobu na rozwój, jak robienie rzeczy, których się boimy. Zobaczysz, że systematyczne oswajanie się ze źródłem strachu, da Ci pewność siebie i postawi nowe wyzwania.

Bądź proaktywny i ucz się reagować na sytuacje stresowe, tak jak Ty tego chcesz! Nie pozwól, by to emocje decydowały za Ciebie i pozbawiły Cię szansy na odniesienie sukcesu.

Powodzenia!