Skuteczne planowanie dnia – nawyki sukcesu

Jak wygląda skuteczne planowanie dnia? Jak zaplanować dzień, aby mieć pewność, że osiągniemy nasze cele? Zobacz tę prostą metodę.

SUBSKRYBUJ KANAŁ

Czy zastanawiasz się co łączy wszystkich ludzi sukcesu? Co ma wspólnego setka najbogatszych ludzi na świecie? Jak udało im się osiągnąć swoje cele?

Odpowiedź jest prosta. Te spektakularne sukcesy są możliwe dzięki codziennie powtarzanym czynnościom, zwanymi NAWYKAMI. Dzisiaj powiem Ci o najważniejszych 15 nawykach, które pomogą osiągnąć sukces również Tobie.

SKUTECZNE PLANOWANIE DNIA

Ludzie sukcesu planują szczegółowo najbliższe 24 godziny. Nie pozostawiają przebiegu swojego dnia przypadkowi, ale wiedzą, że czas jest najcenniejszym dobrem jakim posiadają. Nawet większym niż pieniądze, gdyż pieniądze można odzyskać, a czasu nigdy.

Dlatego wieczorem planuj szczegółowo najbliższe 24godziny. Wystarczy tylko tyle. 24 godziny. Patrz na swoje cele i ustal priorytety, które trzeba wykonać w ciągu następnego dnia.

Nie ma sensu odbiegać zbyt daleko w przyszłość, dlatego, że rzeczywistość jest zbyt dynamiczna, by móc zaplanować szczegółowo cały miesiąc.

Skupiaj się tylko na najbliższych 24 godzinach i następnego dnia zaplanuj kolejny.

W ten sposób będziesz reagować na bieżąco na to, co przynosi życie.

Powodzenia!