michał szczepanek zdjęcie

Cześć, jestem Michał! :)

Jestem przedsiębiorcą, freelancerem, psychologiem, trenerem biznesu, marzycielem, nieustraszonym optymistą, blogerem, youtuberem, marketerem, specjalistą (niektórzy twierdzą, że ekspertem), ale przede wszystkim - jestem sobą.

Czym się zajmuję?

Pomagam przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż i budować silne marki w internecie. Jako psycholog biznesu podpowiem Ci jak budować relacji z klientami. Specjalizuję się w marketingu internetowym na Facebooku. Prowadzę kampanie, udzielam konsultacji i tworzę indywidualne strategie. Prowadzę szkolenia - indywidualne i zamknięte.

Budowaniem biznesów zajmuję się od kilku lat. Posiadam praktyczne doświadczenie na stanowisku specjalisty, a następnie Szefa Działu Marketingu i Sprzedaży. Zarządzanie 10 osobowym zespołem nauczyło mnie patrzeć na kwestie biznesu i marketingu całościowo i strategicznie z dbałością o spójność komunikacji marki.

Obecnie prowadzę kampanie o budżetach liczących setki tysięcy złotych. Pomagam przedsiębiorcom, takim jak Ty, zarabiać więcej i budować biznes online. Szkolę i doradzam jak skutecznie reklamować się na Facebooku (Social Media) i jakich błędów unikać, aby nie tracić pieniędzy. Pokazuję jak pozyskiwać ruch na stronie oraz jak zwiększać konwersję, czyli jak sprawić, by odwiedzający stali się Twoimi klientami.

Skoro tutaj jesteś, to z pewnością wiesz, że budowanie marki w internecie jest dzisiaj kluczowe dla każdego biznesu. Nie jest to jednak rzecz prosta. Codziennie o naszą uwagę (jak i naszych klientów) zabiegają setki spraw. Aby Twój marketing był skuteczny potrzebujesz jasnej i sprawdzonej strategii działania. Chętnie Ci w tym pomogę.

3 sposoby jak możesz zacząć rozwijać siebie i swój biznes:

Zbuduj biznes online - mapa kroków

1. Pobierz Mapę

Dołącz do mojej społeczności, a otrzymasz za darmo mapę 15 kroków, dzięki którym zbudujesz dochodowy biznes online.

Zapisuję się do newslettera
Kampanie na Facebooku kurs

2. Dołącz do kursu

W 5 lekcjach nauczę Cię jak uruchomić skuteczną reklamę na Facebooku. Dołącz do ponad 2000 osób!

OTRZYMAJ 1 LEKCJĘ
Videoblog michał szczepanek

3. Oglądaj video-bloga

Jeśli interesują Cię konkretne wskazówki, to zobacz mojego video-bloga i ucz się biznesu online razem ze mną.

Zobacz nowe odcinki

Robię to, co kocham!

Od dziecka byłem zafascynowany biznesem i nagrywaniem video. Jako 5-latek założyłem w pokoju moje pierwsze biuro i sprzedawałem rodzeństwu komputery wycięte z kartonu. Wtedy zarobiłem "pierwszy milion".

Dziś prowadzę własną firmę, zarabiam pomagając ambitnym freelancerom, blogerom, twórcom budować ich marki osobiste, zdobywać nowych klientów poprzez kursy online, szkolenia, konsultacje itp.

Facebook:

Botletter:

Uczenie innych jest moją pasją.

Najlepiej wychodzi mi to w formie video :)

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ