michał szczepanek zdjęcie

Pomagam ambitnym osobom osiągać ponadprzeciętne rezultaty.

Jestem psychologiem biznesu, przedsiębiorcą i ekspertem marketingu online. W moich kursach online wzięło udział już ponad 2500 osób. Zapraszam na moje szkolenia:

MOJE SZKOLENIA

Czym się zajmuję?

Pomagam przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż i budować silne marki w internecie. Jako psycholog biznesu podpowiem Ci jak budować relacji z klientami. Specjalizuję się w marketingu internetowym na Facebooku. Prowadzę kampanie, udzielam konsultacji i tworzę indywidualne strategie. Prowadzę szkolenia - indywidualne i zamknięte.

Budowaniem biznesów zajmuję się od kilku lat. Posiadam praktyczne doświadczenie na stanowisku specjalisty, a następnie Szefa Działu Marketingu i Sprzedaży. Zarządzanie 10 osobowym zespołem nauczyło mnie patrzeć na kwestie biznesu i marketingu całościowo i strategicznie z dbałością o spójność komunikacji marki.

Obecnie prowadzę kampanie o budżetach liczących setki tysięcy złotych. Pomagam przedsiębiorcom, takim jak Ty, zarabiać więcej i budować biznes online. Szkolę i doradzam jak skutecznie reklamować się na Facebooku (Social Media) i jakich błędów unikać, aby nie tracić pieniędzy. Pokazuję jak pozyskiwać ruch na stronie oraz jak zwiększać konwersję, czyli jak sprawić, by odwiedzający stali się Twoimi klientami.

Skoro tutaj jesteś, to z pewnością wiesz, że budowanie marki w internecie jest dzisiaj kluczowe dla każdego biznesu. Nie jest to jednak rzecz prosta. Codziennie o naszą uwagę (jak i naszych klientów) zabiegają setki spraw. Aby Twój marketing był skuteczny potrzebujesz jasnej i sprawdzonej strategii działania. Chętnie Ci w tym pomogę.

Zobacz jakie efekty osiągają moi klienci

 

Kampanie na Facebooku prowadzone przez Michała spowodowały 3 krotny wzrost przychodów na
naszym sklepie już w pierwszych miesiącach współpracy. Jego działania znacząco przyczyniły się również do rozwoju naszego Fanpage i podwojenia społeczności liczącej dzisiaj ponad 45 tysięcy fanów. Michał ewidentnie robi to, co kocha, stale się rozwija i ma potencjał, aby stać się jednym z liderów w branży.
” 
Kamil Zbozień, właściciel Rób To Co Kochasz, www.RTCK.pl

“Miałam przyjemność pracować z Michałem Szczepankiem nad zbudowaniem strategii rozwoju swojej marki. Michał dał mi wiele praktycznych wskazówek, podając przykłady i sposoby, jak wdrożyć określone rozwiązania. Oprócz profesjonalnej wiedzy Michał wykazał się bardzo przystępnym podejściem i zrozumiałym językiem świata social media, co dla mnie jest szczególnie ważne. Mądry doradca i profesjonalista w swoim fachu. Polecam pracę i konsultację z Michałem!” Patrycja, Trener, coach, mediator www.mediacje-rodzinne.eu

“Gorąco polecam skorzystanie ze wsparcia Michała przy rozwijaniu swojego biznesu online. Michał jest bardzo konkretny i dobrze przygotowany, ma bardzo dużą wiedzę nie tylko o samym Facebooku, ale o marketingu internetowym.” Natalia, www.nataliahealthcoaching.com

“Najpierw wpadł mi w oko profil Michała, później skorzystam z darmowych poradników, były na tyle fajne, że zapisałam się na płatne szkolenie. Mega przydatne wskazówki, prostota, profesjonalizm, błyskawiczny kontakt zdecydowały o tym, że poprosiliśmy o przygotowanie kampanii na Facebooku. Jej efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania… do tego stopnia, że musieliśmy ja zatrzymać w 2 miesiącu, gdyż brakło nam towaru!” Ola, www.dostawka.com.pl

Facebook:

Botletter:

Codziennie nowe video na YouTube!

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ