Cześć, tu Michał Szczepanek!

Jeśli chodzi o sprawy marketingu online, to jestem gościem, którego szukasz. Pokażę Ci, jak docierać do idealnych klientów i rozwijać silną markę online. I zrobię to… ZA DARMO. Tak! Swoją najlepszą wiedzą podzielę się z Tobą na kanale YouTube - całkowicie bezpłatnie. Dlaczego?

Po pierwsze to moja pasja - lubię uczyć siebie oraz innych. Lubię występować przed kamerą i inspirować innych do działania.

Po drugie mam nadzieję, że gdy zobaczysz moje darmowe treści, to w pewnym momencie pomyślisz: „Wow! Ten film naprawdę mi pomógł. Skoro darmowe treści Michała Szczepanka są takie dobre, to jakie muszą być płatne! Spróbuję skorzystać z jego płatnych szkoleń - przy okazji odwdzięczę mu się w ten sposób za darmowy content, który publikuje.”

Dlatego każdy mój film kończy się jakimś zaproszeniem do czegoś. Czasem jest to rozbudowany, bezpłatny trening video na dany temat lub okazja skorzystania z płatnego szkolenia (które, mówiąc na marginesie, zawsze wymiata)

Tak w skrócie działa biznes online. Jeśli chcesz otrzymać, najpierw daj - wiedzę, inspirację lub rozrywkę.

KANAŁ YOUTUBE

Skąd mam wiedzę i doświadczenie?

No dobrze, ale skąd masz wiedzieć czy moje treści są wiarygodne? Skąd ja mam wiedzę i doświadczenie? Miejmy formalne wprowadzenie za sobą. Oto one:

Przez 5 lat studiowałem psychologiem biznesu, następnie zrobiłem podyplomowe studia z trenera biznesu. Praktyczne doświadczenie zdobyłem pracując na stanowisku specjalisty od Facebook Ads i E-commerce, a następnie dyrektora całego działu Marketingu i Sprzedaży. Pracując na etacie, większość swojego wynagrodzenia przeznaczałem na szkolenia i konsultacje u najlepszych ekspertów ze świata w dziedzinie biznesu online. Zdobytą wiedzę wdrażałem z sukcesem u swoich klientów.

Od kilku lat prowadzę własną działalność, tworzę lejki sprzedażowe i skuteczne kampanie w Social Media. W ostatnim czasie większość czasu poświęcam na doradztwo i działalność szkoleniową. Planuję docierać do większej ilości osób przez platformę z kursami online, którą nazwałem Akademią The BrandFather.

LINK DO AKADEMII
michał szczepanek zdjęcie

Moja misja

Jaka jest moja misja? Chcę, aby jak najwięcej przedsiębiorców w Polsce zaczęło działać skutecznie w internecie. Wierzę, że dzięki innowacyjnym produktom, które oni oferują, świat wokół nas staje się lepszy. Pomagam zatem skalować stacjonarne biznesy przenosząc je do internetu, jak i tworzyć nowe marki online od zera.

Nie twierdzę, że znam już wszystkie odpowiedzi, ale mogę pochwalić się ponadprzeciętnymi wynikami swoich klientów i wiedzą w tej dziedzinie. Codziennie sam testuję nowe trendy w marketingu i uczę się nowych rzeczy - dzieląc się z Tobą sprawdzonymi strategiami.

Dzięki Akademii The BrandFather tworzę społeczność ambitnych osób, takich jak Ty, które chcą od życia czegoś więcej. Które chcą ulepszać świat przez swoje produkty i usługi. Które chcą żyć na własnych warunkach.

Ale jest jeden problem…

MOJE SZKOLENIA

Nie ma prostych rozwiązań

Nie ma prostych rozwiązań. Nie wierz osobom, które twierdzą, że możesz zbudować swój dobrze działający biznes z dnia na dzień. To dzięki efektowi kumulacji, czyli drobnej, ale systematycznej, ukierunkowanej pracy osiągamy swoje cele. Jedni dojdą do celu szybciej, inni wolniej, ale dzięki Akademii The BrandFather będziesz mieć pewność, że jesteś na dobrej drodze.

Zależy mi na tym, by proces budowania marki online uczynić prostym i przyjemnym. Aby droga do zbudowania Twojej silnej marki online była satysfakcjonująca i dawała konkrente efekty. Więc oprócz rozwoju biznesowego, zależy mi na rozwoju Twoich umiejętności miękkich, takich jak efektywność osobistej, produktywność, skutecznego działanie, realizowanie celów, komunikacja i innych - niezbędnych w dzisiejszych czasach.

Bycie przedsiębiorcą to nie tylko rozwijanie biznesu, ale rozwijanie siebie. Stawanie się lepszą osobą każdego dnia. Myślę, że mogę Cię do tego zainspirować.

Zobacz jakie efekty osiągają moi klienci

 

Kampanie na Facebooku prowadzone przez Michała spowodowały 3 krotny wzrost przychodów na
naszym sklepie już w pierwszych miesiącach współpracy. Jego działania znacząco przyczyniły się również do rozwoju naszego Fanpage i podwojenia społeczności liczącej dzisiaj ponad 45 tysięcy fanów. Michał ewidentnie robi to, co kocha, stale się rozwija i ma potencjał, aby stać się jednym z liderów w branży.
” 
Kamil Zbozień, właściciel Rób To Co Kochasz, www.RTCK.pl

“Miałam przyjemność pracować z Michałem Szczepankiem nad zbudowaniem strategii rozwoju swojej marki. Michał dał mi wiele praktycznych wskazówek, podając przykłady i sposoby, jak wdrożyć określone rozwiązania. Oprócz profesjonalnej wiedzy Michał wykazał się bardzo przystępnym podejściem i zrozumiałym językiem świata social media, co dla mnie jest szczególnie ważne. Mądry doradca i profesjonalista w swoim fachu. Polecam pracę i konsultację z Michałem!” Patrycja, Trener, coach, mediator www.mediacje-rodzinne.eu

“Gorąco polecam skorzystanie ze wsparcia Michała przy rozwijaniu swojego biznesu online. Michał jest bardzo konkretny i dobrze przygotowany, ma bardzo dużą wiedzę nie tylko o samym Facebooku, ale o marketingu internetowym.” Natalia, www.nataliahealthcoaching.com

“Najpierw wpadł mi w oko profil Michała, później skorzystam z darmowych poradników, były na tyle fajne, że zapisałam się na płatne szkolenie. Mega przydatne wskazówki, prostota, profesjonalizm, błyskawiczny kontakt zdecydowały o tym, że poprosiliśmy o przygotowanie kampanii na Facebooku. Jej efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania… do tego stopnia, że musieliśmy ja zatrzymać w 2 miesiącu, gdyż brakło nam towaru!” Ola, www.dostawka.com.pl

Facebook:

Botletter:

Codziennie nowe video na YouTube!

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ