Czym będzie Akademia The BrandFather?

Miejsce dla kreatywnych pasjonatów, którzy chcą rozwijać swoje marki!

Celem Akademii będzie dostarczenie Ci wiedzy, strategii i umiejętności potrzebnych do zbudowania dochodowego biznesu online - krok po kroku!


Poznaj 5 faz budowania dochodowego biznesu. Zobacz wideo:

Poznaj 5 faz budowania dochodowego biznesu. Zobacz wideo:

WKRÓTCE RUSZĄ ZAPISY!

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać informacje o starcie akademii The BrandFather. Otrzymasz również bonusową checklistę [pdf]

Nie przegap najlepszej oferty i bonusów!

Twój adres jest w 100% bezpieczny i nie będzie nikomu udostępniany. Działając zgodnie z prawem, w następnym kroku zostaniesz poproszony o potwierdzenie adresu email. Administratorem Twoich danych osobowych będzie THE BRANDFATHER Michał Szczepanek. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności oraz w wiadomości potwierdzającej. 

Kim jestem i dlaczego chcę stworzyć dla Ciebie Akademię?

Nazywam się Michał Szczepanek, jestem psychologiem biznesu, przedsiębiorcą, pasjonatem rozwoju osobistego oraz marketingu internetowego!

W moich kursach online, wzięło udział już ponad 2500 osób - z sukcesem uruchamiając swoje pierwsze kampanie.

Dzięki praktycznemu doświadczeniu na stanowisku specjalisty, a następnie szefa działu Marketingu i Sprzedaży mogę dać Ci sprawdzone strategie budowania spójnej komunikacji marki. Prowadząc setki kampanii na Facebooku dla swoich klientów wiem co działa, a co nie.

Marketing internetowy stale się zmienia, dlatego przez same ostatnie 2 lata, zainwestowałem w swoją biznesową edukację kilkadziesiąt tysięcy złotych. Strategie, które poznaję od najlepszych mentorów na świecie, wdrażam u swoich klientów, a teraz również Ty będziesz mieć do nich dostęp w Akademii The BrandFather.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH!SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ