MICHAŁ SZCZEPANEK | ZBUDUJ BIZNES ONLINE

OSTATNIE MIEJSCA!

PIERWSZE SZKOLENIE Z FACEBOOKA DLA BIZNESU W NOWYM SĄCZU!

21 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA)
GODZ. 8:30 - 14:00

 • Jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku?

  Pokażę Ci krok po kroku jak poprawnie skonfigurować konto reklamowe i uruchomić kampanię, która sprzedaje!

 • Jak trafiać z reklamami do Twoich idealnych klientów?

  Dowiesz się jak poprawnie targetować reklamy i jak docierać do osób, które były na Twojej stronie (remarketing).

 • Jakie są najczęstsze błędy popełniane przez firmy reklamujące się na Facebooku.

  Powiem Ci co MUSISZ wiedzieć zanim wydasz pierwszą złotówkę na reklamę.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

 • Dla osób prowadzących biznes lokalny lub sklep internetowy i chcą pozyskać nowych klientów

 • Dla pracowników działu marketingu i sprzedaży chcących podnieść swoje kwalifikacje

 • Dla osób, 
które już sprzedają i chcą sprzedawać więcej w internecie.

 • Dla osób, które mają pomysł i chcą dopiero zacząć działalność w internecie

 • Dla właścicieli firm chcących poznać trendy online aby podejmować lepsze decyzje

 • Dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje pod kątem zawodu przyszłości

Nieważne czy masz sklep internetowy, restaurację lub jesteś freelancerem, projektantem, konsultantem - to szkolenie da Ci narzędzia potrzebne do rozwoju Twojego biznesu. Niezależnie od tego czy prowadzisz biznes lokalny, szkołę tańca, czy może działasz globalnie. Działalność online to podstawa dla każdego biznesu, to nowa rzeczywistość dostępna dla każdego.

Szkolenie jest dla Ciebie jeśli chcesz docierać do nowych klientów (odbiorców) w swoim biznesie lokalnym lub internetowym i nigdy wcześniej nie korzystałeś z Power Editora lub Menadżera Reklam. Pokażę Ci krok po kroku jak to zrobić.

Szkolenie jest również dla Ciebie, jeżeli już prowadzisz kampanie na FB, ale robisz to "intuicyjnie" i chcesz dowiedzieć się jak poprawnie optymalizować reklamy i osiągnąć lepsze wyniki.

Znalazłeś się na tej stronie właśnie dzięki kampanii, którą do Ciebie skierowałem. Na szkoleniu nauczę Cię tego samego - od podstaw.


 

PROGRAM SZKOLENIA-WARSZTATÓW

 • MODUŁ 1: FUNDAMENTY Wszystko co Musisz Wiedzieć Zanim Zaczniesz Reklamować się na FB

  – Facebook, a inne platformy Social Media

  – Formuła Skutecznej Kampanii na Facebooku

  – Najczęstsze błędy popełniane przez firmy i jak ich uniknąć.

  – Jak poprawnie skonfigurować konto reklamowe, aby algorytm Facebooka poprawnie optymalizował Twoje reklamy?

PO PIERWSZYM MODULE BĘDZIESZ GOTOWY DO PROWADZENIA DOCHODOWYCH KAMPANII. ZROZUMIESZ JAK SPRZEDAWAĆ W SOCIAL MEDIA NIE BĘDĄC NACHALNYM. UNIKNIESZ BŁĘDÓW SPOWODOWANYCH ZŁĄ KONFIGURACJĄ KONTA.

 • MODUŁ 2: POWER EDITOR
  Jak Krok po Kroku Uruchomić Skuteczną Kampanię?

  – Poznaj narzędzia do odkrywania najlepszych grup docelowych

  – Jaki cel kampanii wybrać?

  – Skąd brać grafiki do reklam?

  – Jak tworzyć angażujące posty na reklamę? Jakie formaty wybrać?

  inne…

PO DRUGIM MODULE BĘDZIESZ WIEDZIEĆ DOKŁADNIE GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ TWOI IDEALNI KLIENCI I JAK DO NICH DOTRZEĆ.

 • MODUŁ 3: ANGAŻUJĄCE TREŚCI
  Jak Budować Relacje z Odbiorcami?

  –  Jak budować relacje z klientami i zwiększać zasięgi, dzięki angażującym treściom?

  –  Jak docierać do osób, które były na naszej stronie?

  – Jakie są trendy w social media i  jakie możliwości stwarzają one dla reklamodawców?

  – Wstęp do botów na messengerze i innych nowinek

PO TRZECIM MODULE POZNASZ MECHANIZMY WPŁYWAJĄCE NA SPRZEDAŻ W INTERNECIE I ZAANGAŻOWANIE ODBIORCÓW.

CO ZAWIERA CENA?

 • Ponad 5 godzin intensywnych warsztatów - same konkrety
 • Catering (2 przerwy kawowe z przekąskami)
 • Zniżki na kolejne szkolenia z tematyki marketingu online
 • Nowoczesne otoczenie i sala z dostępem do internetu
 • Certyfikat ukończenia szkolenia
 • Dostęp do zamkniętej grupy na FB (tylko dla uczestników) z dodatkowymi materiałami i moim wsparciem po szkoleniu (wartość 1000zł)
 • Możliwość indywidualnej konsultacji podczas szkolenia

GDZIE I KIEDY?

NOWY SĄCZ, UL. MYŚLIWSKA 2
MIASTECZKO MULTIMEDIALNE MMC BRAINVILLE

21 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA)
GODZ. 8:30 - 14:00

Promocyjna cena: 399zł + VAT

(wystawiam FV)

Pozostały jeszcze 3 wolne miejsa.

REZERWUJĘ MIEJSCE!

PROMOCYJNA CENA TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY LUB DO WYCZERPANIA MIEJSC!

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE?

 • Szkolenie ma charakter warsztatowy, dlatego pracujemy na własnych laptopach

  Dzięki temu pod  koniec szkolenia masz skonfigurowaną kampanię krok po kroku.

 • Realne przykłady i kampanie

  Zobaczysz co działa, a co nie korzystając z mojego doświadczenia z prowadzenia kampanii o budżetach liczących setki tysięcy złotych.

 • Kameralna grupa i miła atmosfera

  Mała grupa zapewnia komfortową pracę podczas warsztatów i czas dla każdego.

Kim jestem i skąd to wiem?

Nazywam się Michał Szczepanek. Jestem psychologiem i pasjonatem marketingu internetowego. Budowaniem biznesów zajmuję się od kilku lat. Posiadam praktyczne doświadczenie na stanowisku specjalisty, a następnie Szefa Działu Marketingu i Sprzedaży.

Chcę Ci powiedzieć, że całkowicie Cię rozumiem... gdy zaczynałem, bałem się co stanie się z tymi 50zł, które miałem zainwestować w Facebooka. A sama myśl o Menadżerze Reklam czy Power Editorze napawała mnie niepokojem.

Obecnie prowadzę kampanię o budżetach liczących setki tysięcy złotych. Pomagam przedsiębiorcom, takim jak Ty, zarabiać więcej i budować biznes online. Szkolę i doradzam jak skutecznie reklamować się na Facebooku (Social Media) i jakich błędów unikać, aby nie tracić pieniędzy. Pokazuję jak pozyskiwać ruch na stronie oraz jak zwiększać konwersję, czyli jak sprawić, by odwiedzający stali się Twoimi klientami.

W moich internetowych kursach i szkoleniach wzięło już udział ponad 2000 osób. Chętnie podzielę się z Tobą moim doświadczeniem na szkoleniu stacjonarnym. To co... widzimy się? 🙂

Pozostały jeszcze 3 wolne miejsca!

Regulamin szkoleń

Michał Szczepanek

§1 Postanowienia ogólne

 1. Przepisy regulaminu dotyczą Uczestników Szkoleń, których organizatorem jest firma THE BRANDFATHER Michał Szczepanek z siedzibą w Nowym Sączu (33-300) pod adresem Boya-Żeleńskiego 48. NIP: 7343538168.
 2. Aktualne informacje dotyczące poszczególnych szkoleń znajdują się na odpowiednich stronach. Każde szkolenie ma swoją dedykowaną stronę. Zakres materiału, długość szkoleń oraz indywidualne ustalenia organizacyjne (rozkład godzin, sale) mogą się różnić.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programach, przy czym za aktualne informacje na temat szkolenia uznaje się informacje opublikowane na stronie internetowej.
 4. Organizator szkolenia to firma THE BRANDFATHER Michał Szczepanek z siedzibą w Nowym Sączu (33-300) pod adresem Boya-Żeleńskiego 48. NIP: 7343538168.
 5. Uczestnikiem szkolenia w niniejszym regulaminie nazywana jest osoba (fizyczna lub prawna), która zarejestruje się na szkolenie poprzez formularz online dostępny na stronie wybranego szkolenia Organizatora.

§2 Zapis na szkolenie

 1. Wypełnienie formularza oznacza zawarcie Umowy z Organizatorem zgodnie z niniejszym Regulaminem oraz akceptację niniejszego Regulaminu i przestrzeganie pozostałych ustaleń dokonanych pomiędzy Uczestnikiem a Organizatorem indywidualnie, potwierdzonych drogą mejlową, takich jak godziny, daty czy przebieg szkolenia.
 2. Wypełnienie formularza powoduje powstanie obowiązku dokonania płatności przez Uczestnika za zamówione szkolenie lub zestaw szkoleń.
 3. Zgłoszenia należy dokonać najlepiej nie później, niż 3 dni przed datą Szkolenia.
 4. Uczestnik zobowiązuje się do poprawnego oraz zgodnego ze stanem rzeczywistym (szczególnie w zakresie informacji dotyczących prowadzonej działalności w przypadku Uczestników będących pracownikami/właścicielami firm) wypełnienia formularza rejestracyjnego.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z wprowadzenia do formularza rejestracyjnego błędnych lub nieprawdziwych danych Uczestnika.

§3 Płatność za szkolenie

  1. Uczestnik zobowiązany jest do dokonania opłaty związanej z udziałem w Szkoleniu zgodnie z cennikiem podanym na stronie internetowej Organizatora.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo przyznawania rabatów poszczególnym Uczestnikom na podstawie indywidualnych ustaleń dokonanych drogą mejlową bądź telefoniczną.
  3. Po wypełnieniu formularza Uczestnik otrzyma numer konta do wpłaty kwoty za szkolenie. Dopiero po wpłacie (lub po przesłaniu potwierdzenia przelewu) miejsce zostanie zarezerwowane. Gdy miejsca na dany termin się wypełnią przed wysłaniem potwierdzenia, Uczestnik zostaje zapisany na kolejny najbliższy termin.
  4. Organizator wystawi fakturę VAT w oparciu o dane wprowadzone przez Uczestnika do w formularzu zgłoszeniowym online dostępnym na stronie szkolenia.
  5. Dokonanie płatności w wyznaczonym terminie jest warunkiem uczestnictwa w szkoleniu.

§4 Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu

 1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego powoduje powstanie obowiązku dokonania płatności za zamówione szkolenie lub zestaw szkoleń.
 2. Uczestnik ma prawo do rezygnacji z udziału w szkoleniu i uzyskania zwrotu kosztów z tym związanych (opłaty za uczestnictwo) wysokości 75% wpłaconej kwoty pod warunkiem, że zgłosi chęć rezygnacji ze szkolenia na 10 dni przed wyznaczoną datą szkolenia.
 3. Rezygnacja ze szkolenia po tym terminie sprawia, że Uczestnikowi nie przysługuje prawo do uzyskania zwrotu poniesionych kosztów.
 4. Zgłoszenia rezygnacji można dokonać na adres email: kontakt@michalszczepanek.pl. Wykreślenie z listy uczestników następuje niezwłocznie po przesłaniu potwierdzenia ze strony Organizatora.
 5. Brak uczestnictwa w szkoleniu bez wysłania drogą mejlową informacji o tym fakcie do Organizatora na 10 dni przed wyznaczoną datą szkolenia, zgodnie z zasadami wskazanymi w niniejszym paragrafie sprawia, że Uczestnik zobowiązany jest do zapłaty pełnej opłaty za uczestnictwo, zgodnie z ceną danego szkolenia zaprezentowanym na stronie, na której Uczestnik dokonywał zgłoszenia poprzez formularz.
 6. Kwotą obowiązującą Uczestnika w sytuacji wymienionej w punkcie 5 jest kwota obowiązująca w dniu dokonywania przez Uczestnika zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie formularza.

§5 Prawa, obowiązki oraz dane osobowe

 1. Uczestnicy są zobowiązani zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Zgłoszenie udziału jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia szkolenia.
 3. Dane osobowe Uczestników są przechowywane i przetwarzane w zakresie niezbędnym do rozliczenia opłaty za uczestnictwo w szkoleniu (szkoleniach).
 4. Ponadto Organizator informuje, że dane osobowe Uczestników przetwarza w celach marketingowych.
 5. Dane Uczestników nie są i nie będą przekazywane innym podmiotom.

§6 Postanowienia końcowe

 1. Koszt przejazdu na szkolenie oraz koszty zakwaterowania w przypadku szkoleń wielodniowych Uczestnik pokrywa we własnym zakresie.
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego.
 3. W przypadku zaistnienia sporu, sprawę rozstrzygał będzie sąd właściwy dla siedziby Organizatora.
 4. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 5.10.2017r.

MICHAŁ SZCZEPANEK | ZBUDUJ BIZNES ONLINE