transmisje na żywo

10+ wskazówek jak robić dobre transmisje na żywo

Zdradzę Ci dziś 10+ tipów jak robić lepsze transmisje na żywo (LIVE), aby budować zaangażowaną społeczność.


nie mam na to czasu

Nie tłumacz się brakiem czasu - nie szukaj wymówek

Nie mam na to czasu - to najczęstsza wymówka jaką stosują ludzie. Wymówki powodują, że staramy usprawiedliwić siebie przed brakiem działania. Złudnie chronią nasze poczucie własnej wartości, nasze ego. Zobacz jak możesz zyskać czas na realizacje dodatkowych zadań i zacząć zarządzać sobą w czasie.……


shiny object syndrome

SHINY OBJECT SYNDROME - Co to jest?

Zobacz co to jest i jak Shiny Object Syndrome, czyli Syndrom Błyszczących Obiektów, staje na drodze do Twoich celów. Opowiem Ci o 3 sposobach radzenia sobie z nim.


Skąd brać energię do działania

Skąd brać energię do działania? 8 sposobów!

Brakuje Ci motywacji? Zastanawiasz się skąd brać energię do działania? Dzisiaj opowiem Ci o moich sposobach na podniesienie poziomu energii w ciągu dnia, aby skutecznie realizować swoje cele.


jak pokonać strach przed kamerą

Jak pokonać strach przed kamerą?

Jak pokonać strach przed kamerą i zacząć nagrywać wideo? Ten odcinek pomoże Ci prowadzić świetne transmisje oraz nagrywać filmy, które przyspieszą rozwój Twojego biznesu i pomogą Ci pozyskać zaangażowaną społeczność.


5 pytań, dzięki którym szybciej osiągniesz swoje cele

Poznaj 5 pytań, dzięki którym szybciej osiągniesz swoje cele. Zaczniesz pracować efektywniej i przestaniesz marnować swój cenny czas na zbędne rzeczy.


Jak odkryć swoją pasję? [WIDEO]

Pasję możemy odnaleźć tylko w działaniu. Od siedzenia i myślenia nic nie znajdziemy. Dziś opowiem Ci o kilku sposobach, jak odkryć swoją pasję.


Strefa komfortu, wystąpienia publiczne, odwaga - nawyki sukcesu

Strefa komfortu, wystąpienia publiczne, odwaga - nawyki sukcesu

Zagrożona strefa komfortu, wystąpienia publiczne i stawianie czoła stresującym sytuacjom, to coś z czym często mierzy się człowiek sukcesu. Dowiedz się, jak sobie z tym radzić. Poznaj kolejny z nawyków ludzi sukcesu.


Proaktywność, decydowanie o sobie, działanie - nawyki sukcesu

Proaktywność, decydowanie o sobie, działanie - nawyki sukcesu

Ludzi sukcesu cechuje proaktywność, decydowanie o sobie i podejmowanie działania. Dowiedz się więcej o kolejnym z nawyków ludzi sukcesu.


Jak osiągnąć więcej, robiąc mniej? - nawyki sukcesu

Jak osiągnąć więcej, robiąc mniej? - nawyki sukcesu

Dziś zdradzę Ci sekret, jak osiągnąć więcej, robiąc mniej. Dzięki tej technice zużyjesz mniej energii, a także pozostaniesz produktywny i kreatywny. Poznaj kolejny nawyk ludzi sukcesu.